Konferencja pt. „Innowacyjna Firma. Wspieramy Przedsiębiorców”

Dobrzyca, 2018-10-02

Urząd Miejski Gminy Dobrzyca uprzejmie informuje o konferencji pt.

„Innowacyjna Firma. Wspieramy Przedsiębiorców”

Szanowni Państwo,

W imieniu Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju (organizatora wydarzenia) serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w konferencji dla przedsiębiorców dot. wsparcia firm na realizację innowacyjnych projektów pt. "Innowacyjna Firma. Wspieramy przedsiębiorców".

Wydarzenie odbędzie się dn. 9 października 2018 roku o godz. 10:00 w auli Zespołu Szkół Przyrodniczo-Politechnicznych w Pleszewie (ul. Marszew 22, Pleszew). W spotkaniu udział weźmie Pani Andżelika Możdżanowska, Pełnomocnik Rządu ds. Małych i Średnich Przedsiębiorstw, Wiceminister Inwestycji i Rozwoju.

Podczas wystąpień zostanie omówionych m.in. 5 filarów Konstytucji Biznesu, oferta wsparcia dla firm z Programu Inteligentny Rozwój na innowacyjne przedsięwzięcia, oferta wsparcia z Regionalnego Programu Województwa Wielkopolskiego, Program Dostępność Plus oraz RODO dla przedsiębiorcy.

Partnerami wydarzenia są: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank Gospodarstwa Krajowego, Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego/Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich, Agencja Rozwoju Przemysłu, Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Krajowy Punkt Kontaktowy ds. Instrumentów Finansowych Programów Unii Europejskiej, Agencja Rozwoju Przemysłu oraz Ministerstwo Nauki  i Szkolnictwa Wyższego.

Informacje o wydarzeniu:

Formularz rejestracyjny:

Z uwagi na to, że liczba miejsc jest ograniczona, o udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń.

Po części seminaryjnej odbędą się konsultacje indywidualne z ekspertami instytucji, które wdrażają Fundusze Europejskie.

W przypadku dodatkowych pytań do Państwa dyspozycji pozostaje Pani Anna Paszko z Ministerstwa Inwestycji i Rozwoju - tel. 22 273 74 06, e-mail: spotkaniaregionalne@mr.gov.pl

Z poważaniem,

Burmistrz Gminy Dobrzyca