O G Ł O S Z E N I E

Burmistrz  Gminy  Dobrzyca  informuje,

że  w  siedzibie  Urzędu  Miejskiego Gminy Dobrzyca, Rynek  14  na  tablicy  ogłoszeń,  na  okres  21  dni  wywieszony  został  wykaz  nieruchomości stanowiącej  własność  Gminy Dobrzyca przeznaczonej do dzierżawy tj. część działki nr 911 arkusz mapy 4,położonej w Dobrzycy przy ul. J.Czarneckiego.

Szczegółowych  informacji  udziela  Urząd  Miejski Gminy Dobrzyca /pokój  nr 4/. Tel. /062/  741 30 13  wew.  43.

Ogłoszenie zostało również zamieszczone na stronie BIP Urzędu Miejskiego Gminy Dobrzyca - dobrzyca.bipgmina.pl/ogłoszenia oraz tablicy ogłoszeń Urzędu Miejskiego Gminy Dobrzyca.

Zastępca Burmistrza

mgr Ewa Wasielewska