Zawiadomienie Burmistrza Gminy Dobrzyca w sprawie nadania części ulicy Pleszewskiej w miejscowości Dobrzyca nazwy generała Augustyna Gorzeńskiego.

Zawiadomienie
 Burmistrza Gminy Dobrzyca
 w sprawie nadania części ulicy Pleszewskiej  w miejscowości Dobrzyca nazwy generała Augustyna Gorzeńskiego.

Zawiadamiam właścicieli/współwłaścicieli nieruchomości części      ul. Pleszewskiej i mieszkańców gminy Dobrzyca, że Uchwałą Nr XVI/170/2020 Rady Miejskiej Gminy Dobrzyca z dnia 21 lipca 2020 r. nadana została części ul. Pleszewskiej w miejscowości Dobrzyca nowa nazwa:  generała Augustyna Gorzeńskiego.
Uchwała została opublikowana w dniu 5 sierpnia 2020 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego poz. 6289 i wchodzi w życie z dniem 20 sierpnia 2020 roku co oznacza, iż od tego dnia zaczyna obowiązywać nowa nazwa ulicy tj. ul. generała Augustyna Gorzeńskiego.

W najbliższym czasie każdy właściciel i współwłaściciel nieruchomości (wg ewidencji gruntów) otrzyma pisemne - szczegółowe informacje o zmianie nazwy ulicy.

Jednocześnie informuję, że Urząd Miejski Gminy Dobrzyca powiadomi o zmianie nazwy ulicy instytucje oraz służby ratunkowe.

Apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi i podawanie właściwego nowego adresu podczas załatwiania wszelkich formalności w urzędach i instytucjach.
BURMISTRZ
mgr Jarosław Pietrzak

Dobrzyca,dnia 11 sierpnia 2020 r.

Treść Uchwały w załączeniu

Opublikowano: 12 sierpnia 2020 11:38