Miejsce dobre dla każdego.

Gmina Dobrzyca

Zawiadomienie Burmistrza Gminy Dobrzyca w sprawie nadania części ulicy Pleszewskiej w miejscowości Dobrzyca nazwy generała Augustyna Gorzeńskiego.

Zawiadomienie
 Burmistrza Gminy Dobrzyca
 w sprawie nadania części ulicy Pleszewskiej  w miejscowości Dobrzyca nazwy generała Augustyna Gorzeńskiego.
 
Zawiadamiam właścicieli/współwłaścicieli nieruchomości części      ul. Pleszewskiej i mieszkańców gminy Dobrzyca, że Uchwałą Nr XVI/170/2020 Rady Miejskiej Gminy Dobrzyca z dnia 21 lipca 2020 r. nadana została części ul. Pleszewskiej w miejscowości Dobrzyca nowa nazwa:  generała Augustyna Gorzeńskiego. 
Uchwała została opublikowana w dniu 5 sierpnia 2020 r. w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego poz. 6289 i wchodzi w życie z dniem 20 sierpnia 2020 roku co oznacza, iż od tego dnia zaczyna obowiązywać nowa nazwa ulicy tj. ul. generała Augustyna Gorzeńskiego.
 
W najbliższym czasie każdy właściciel i współwłaściciel nieruchomości (wg ewidencji gruntów) otrzyma pisemne - szczegółowe informacje o zmianie nazwy ulicy.
 
Jednocześnie informuję, że Urząd Miejski Gminy Dobrzyca powiadomi o zmianie nazwy ulicy instytucje oraz służby ratunkowe.
 
Apeluję do Państwa o zwrócenie szczególnej uwagi i podawanie właściwego nowego adresu podczas załatwiania wszelkich formalności w urzędach i instytucjach. 
BURMISTRZ
mgr Jarosław Pietrzak
 
 
Dobrzyca,dnia 11 sierpnia 2020 r.
 
Treść Uchwały w załączeniu
 
 
 

Opublikowano: 12 sierpnia 2020 11:38

Kategoria: Aktualności

Źródło: Urząd Gminy w Dobrzycy

Załączniki:

Uchwała RMG Dobrzyca [590.96 KB]

Wyświetleń: 132